Хижняк провів півфінальний поєдинок проти кубинського боксера: на українця чекає бій за золоту олімпійську нагороду

Дмитро Чорнобай
Переглядів 423
Олександр Хижняк. Фото: Google
Олександр Хижняк у півфіналі Олімпійських ігор в Парижі переміг дворазового олімпійського чемпіона з Куби Арленома Лопеса та вийшов до фіналу змагань.

Сьогодні, 4 серпня, відбувся півфінальний поєдинок боксерську турніру на Олімпійських Іграх у ваговій категорії до 80 кг.

Олександр Хижняк успішно виступив у третьому колі Олімпіади у Парижі. Його суперником був дворазовий олімпійський чемпіон з Куби Арленом Лопес.

28-річний український боксер поступався після першого раунду, однак зумів зібратися та здобути перемогу з рахунком 3:2.

Зазначимо, що Хижняк у фіналі зустрінеться з Нурбеком Оралбаєм з Казахстану. Бій пройде 7 серпня.

На Олімпіаді-2020, яка проходила в Токіо, Олександр здобув срібну медаль у ваговій категорії до 75 кг. Українець у фіналі програв бразильцю Еберту Соузі.