«Популістичний клоун»: скелетоніст Гераскевич різко відреагував на заяву Гутцайта

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
613
0 голосів
«Популістичний клоун»: скелетоніст Гераскевич різко відреагував на заяву Гутцайта
Владислав Гераскевич та Вадим Гутцайт. Колаж: «Спорт-Експрес»
У відповідь на заяву Вадима Гутцайта про участь українських атлетів у Олімпіаді, скелетоніст Владислав Гераскевич назвав міністра молоді та спорту популістичним клоуном та заявив про його некомпетентність.

Раніше «Спорт-Експрес» наводив заяву міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайта, згідно з якою українські атлети зможуть брати участь на паризькій Олімпіаді-2024 попри участь «нейтральних» спортсменів з рф та білорусі.

Дану заяву у своєму Twitter розкритикував український скелетоніст Владислав Гераскевич:

«Гутцайт - це популістичний клоун. Замість боротьби за відсторонення «нейтральних» російських/білоруських спортсменів, які розповсюджують російську пропаганду, Гутцайт і команда обирають «не звертати на них увагу». В той самий час, ця російська пропаганда продовжує нас вбивати».

Цей коментар Гутцайта настільки дурний, що важко навіть осягнути цей рівень тупості та некомпетентності. Починаючи з того, що від початку повномасштабного вторгнення не йшло навіть мови про виступи російських/білоруських атлетів під прапорами своїх країн».

Наостанок Гераскевич пригадав наказ Мінмолодьспорту, згідно з яким українським атлетам заборонялося брати участь в змаганнях, якщо там також виступають представники країни-окупанта та білорусі під будь-яким статусом:

«Продовжуючи тим, що останні три Олімпіади русня виступала під нейтральним прапором, й це ніяк не заважало їм використовувати спорт у своїй пропаганді. Закінчуючи тим, що в нас кілька місяців діяв наказ про бойкот, який забороняв виступ з цими «нейтральними» спортсменами».

  • Міністерство молоді та спорту України у липні змінило зміст наказу, який забороняв українським атлетам змагатися на турнірах, де присутні представники росії та білорусі.
  • Відповідно до нового тексту документу, виступати на цих змаганнях можна за умов, якщо росіяни та білоруси представлені у «нейтральному» статусі.