«Я виграла, але мені її шкода»: Музичук – про перемогу над сестрою

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
1046
0 голосів
«Я виграла, але мені її шкода»: Музичук – про перемогу над сестрою
Анна Музичук. Фото: Google
Анна Музичук прокоментувала перемогу над сестрою Марією на Кубку світу з шахів – українська шахістка, незважаючи на перемогу, залишається у трішки зіпсованому настрої.

Сестри Анна Музичук та Марія Музичук зіграли між собою обидві основні партії внічию, тому переможця мав визначити тай-брейк.

Партії тай-брейку відбулись сьогодні, 11 серпня. Анна Музичук обіграла свою сестру Марію - 2,5:1,5, проте настрій у неї не дуже хороший:

«Я була б набагато щасливішою, якби ця перемога була не проти Марії, проти моєї сестри. Ситуація була такою, що одна із нас повинна була виграти, а інша – програти. Справа насамперед в психології. Не так легко грати проти неї. І навіть зараз – я виграла, але мені її шкода. Не знаю, що сказати».

Анна Музичук також прокоментувала перші дві гри:

«Я вважаю, що перша була досить чиста гра з обох боків, згідно з комп’ютером вона була більш-менш якісною весь час. У другій партії вона була трохи кращою, але друга партія також завершилася внічию. А потім ми перейшли до тай-брейків і я зрозуміла, що мені дуже пощастило в обох іграх», – сказала українська шахістка в коментарі FIDE Chess.

У чвертьфіналі Анна Музичук зіграє з німкенею Елізабет Петц.

X