«Моя перша думка: «Вау, він мене знає»: Харлан розповіла про зустріч із Залужним

Аватар Руслан Мороз Руслан Мороз
730
0 голосів
«Моя перша думка: «Вау, він мене знає»: Харлан розповіла про зустріч із Залужним
Ольга Харлан і Валерій Залужний, колаж: 24 Канал
Олімпійська чемпіонка Ольга Харлан розповіла про зустріч з головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним. Українка була здивована тим, що Залужний її знає.

Ольга Харлан розповіла про свою першу думку під час зустрічі з Залужним.

«Не можу розповідати всі подробиці зустрічі з Залужним, але для мене це була велика честь. Моя перша думка, коли мене запитали про це, була: «Вау, він мене знає». Я спочатку не дуже в це повірила.

Розмова з ним була дуже приємною, він був дуже добре проінформований зі спортивної точки зору».

Харлан також розповіла про важкий етап після чемпіонату світу.

«Для мене була надзвичайно важлива підтримка після інциденту на чемпіонаті світу. Це був дуже важкий етап. Не можна було виключати, що на цій ноті моя кар’єра закінчиться, що я більше не буду виступати на Олімпійських іграх. Париж є для мене важливим напрямком.

Тоді ніби вся країна в унісон сказала мені: можливо, ти не пройшла далі через такий несправедливий шлях, але ми разом з тобою. Я ніколи цього не забуду. Але досі не можу звикнути до моментів, коли солдати з передової виходять, щоб сказати дякую. Мало б бути навпаки», – сказала Харлан в інтерв'ю Ntv.

Ольга також розповіла, як їй мстилися росіяни за те, що вона не потиснула руку своїй суперниці з країни-агресора Анні Смирновій на чемпіонаті світу.