«Мені намагались зламати все»: як росіяни накинулись на Харлан за відмову потиснути руку Смирновій

Аватар Євген Чепур Євген Чепур
337
0 голосів
«Мені намагались зламати все»: як росіяни накинулись на Харлан за відмову потиснути руку Смирновій
Ольга Харлан. Фото: Google
Олімпійська чемпіонка з фехтування Ольга Харлан розповіла, як їй мстили росіяни за те, що вона не потиснула руку своїй суперниці з країни-агресора Анні Смирновій на чемпіонаті світу.

Ольга Харлан сказала, що росіяни доклали зусиль аби нашкодити їй, зламавши сторінки у соціальних мережах та акаунти у месенджерах.

«Мені почали намагатись зламати все: телеграм, інстаграм, мій номер. Мій кум був зі мною, він айтішник. Я кажу: «Роби щось з цим, бо я не можу цей захист поставити двоетапний»». 

Фехтувальниця зізналася, що почала отримувати сповіщення з російських номерів.

«Мені просто на телефон почали приходити якісь коди підтвердження. Вони взяли десь мій номер телефону, мою пошту. Я побачила перший дзвінок, там «+79». Я знаю, що це русня, і я така: «Що за хрінь?».

Також представники рф постійно дзвонили спортсменці.

«Потім вони почали дзвонити, я поставила недоступ для тих, хто в мене не в контактах. Але потім почалися повідомлення. Таке. 

Я вважаю, що це невід’ємна частина того, що відбувається», — сказала Харлан в інтерв’ю ютуб-каналу Маші Єфросініної.

  • Українська фехтувальниця є олімпійською чемпіонкою Пекіна-2008 та шестиразовою чемпіонкою світу.
  • Харлан отримала дискваліфікацію після відмови тиснути руку фехтувальниці з РФ Анні Смірновій. 
  • Ольга здобула перемогу над росіянкою (15:7) і після завершення бою пропонувала стукнутися зброєю замість рукостискання. Проте після того, як росіянка відмовила від пропозиції, українка залишила доріжку.
  • Організатори турніру дискваліфікували українку, мотивуючи це порушенням спортивних принципів і правил фехтування – кожна сутичка має обов’язково завершуватися рукостисканням.  
  • Згодом дискваліфікацію Харлан відмінили. Також МОК запевнив, що Ольга попри все матиме спеціальну ліцензію на участь в Олімпіаді 2024 року, що пройде в Парижі.
X