Кушніров вийшов у фінал ЧС: спортсмен приніс Україні п'яту олімпійську ліцензію у стрільбі

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
571
0 голосів
Кушніров вийшов у фінал ЧС: спортсмен приніс Україні п'яту олімпійську ліцензію у стрільбі
Денис Кушніров. Фото: Google
Україна здобула п'яту ліцензію на Олімпіаду-2024 у стрільбі. Сталося це на чемпіонаті світу у кваліфікації стрільби з малокаліберного пістолета на 25 м.

Україна здобула п'яту ліцензію на Олімпіаду-2024 у стрільбі. Денис Кушніров вийшов у фінал з шостого місця. Цей результат приніс Україні першу путівку на Олімпіаду в швидкісному пістолеті та п'яту ліцензію на Ігри у Парижі у стрільбі загалом.

Напередодні старту ЧС-2023 зі стрільби, який триває в азербайджанському Баку, Україна мала чотири олімпійські ліцензії у трьох видах зброї.

Путівки для країни на Олімпіаду-2024 здобули Сергій Куліш (гвинтівка з трьох положень, 50 метрів), Павло Коростильов та Олена Костевич (обидва – пневматичний пістолет, 10 метрів), а також Ірина Маловічко (скіт).

Зазначимо, що ліцензія, здобута Кушніровим на Олімпіаду-2024, є неіменною. Замість нього туди може відправитися інший стрілець.

  • У рейтингу Міжнародної федерації спортивної стрільби Кушніров займає 29-е місце серед стрільців зі швидкісного пістолета з 25 метрів.
  • Українець був учасником Олімпіади-2012, де посів 19-е місце у стрільбі з 10 метрів.