Дорошенко виграв Євро з кульової стрільби: спортсмен приніс Україні паралімпійську ліцензію на ОІ-2024

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
516
0 голосів
Дорошенко виграв Євро з кульової стрільби: спортсмен приніс Україні паралімпійську ліцензію на ОІ-2024
Андрій Дорошенко. Фото: Google
Андрій Дорошенко завоював титул чемпіона Європи з кульової стрільби на мультиспортивному Євро-2023. Перемога спортсмена принесла Україні паралімпійську ліцензію на Ігри-2024 у Парижі.

Андрій Дорошенко завоював «золото» і титул чемпіона Європи з кульової стрільби на мультиспортивному Євро-2023. Українець стріляв з пневматичної гвинтівки з 10 метрів у класі R1.

Змагання проходили у нідерландському Роттердамі.

Дорошенко був лідером протягом усього фіналу і у вирішальному матчі раунду переміг поляка Марека Добровольського.

Перемога Андрія принесла Україні паралімпійську ліцензію на Ігри-2024 у Парижі. Це вже п’ята квота України в кульовій стрільбі.

  • Це перший мультиспортивний чемпіонат Європи з адаптивних видів спорту. Раніше об'єднана континентальна першість двічі проходила серед спортсменів без інвалідності (2018, 2022).
  • До програми змагань входять десять видів спорту: стрільба з лука, бадмінтон, боча, велоспорт, голбол, дзюдо, кульова стрільба, тхеквондо та баскетбол і теніс на візках.
  • За один день до завершення мультиспортивного Євро-2023 Україна входить до топ-5 медального заліку з 17 медалями: сьома золотими, п'ятьма срібними та п'ятьма бронзовими.
X