14-річний український спортсмен виграв дебютну гонку сезону: Бондарев отримав Кубок Чемпіонів WSK

277
Олександр Бондарев, фото: Google
14-річний український гонщик Олександр Бондарев здобув золото у першій гонці сезону, вигравши Кубок Чемпіонів WSK серед найкращих картингістів світу.

Бондарев здобув трофей у першій гонці сезону.

14-річний українець виграв Кубок Чемпіонів WSK як найкращий картингіст світу. Пілот, який виступає за Prema, зумів зайняти подіуми у всіх чотирьох раундах турніру, а у фіналі обійшов бельгійця Ейкманса і став чемпіоном.

Олександр є учнем гоночної академії Williams, до якої входить Prema. Також пілот став першим українцем якого підписала команда Формули-1.

• 14-річний картингіст в серпні минулого року став чемпіоном Європи, а вже у вересні приєднався до академії команди Williams Racing і може стати першим представником нашої країни в історії Формули-1.
  • У вересні Бондарев розповідав в ексклюзивному інтерв’ю sport-express.ua про початок своєї спортивної кар’єри, міжнародні змагання та важку травму, яку отримав в минулому році через росіянина.