Бубка не отримує зарплатню від НОК: у комітеті відреагували на розслідування про співпрацю рекордсмена з окупантами

Аватар Руслан Мороз Руслан Мороз
203
0 голосів
Бубка не отримує зарплатню від НОК: у комітеті відреагували на розслідування про співпрацю рекордсмена з окупантами
Сергій Бубка, фото: НОК України
Національний олімпійський комітет України прокоментував результати розслідування Bihus щодо співпраці компаній Сергія Бубки з окупантами на тимчасово окупованих територіях.

НОК України відреагував на розслідування Bihus про Сергія Бубку та його співпрацю з російськими окупантами.

«Бубка не отримує заробітну плату від НОК. Інформація, висвітлена в матеріалі Bihus «Фірма Героя України Бубки продає пальне терористам на окупованих територіях», передана на розгляд етичної комісії НОК України для вивчення та надання рекомендацій у порядку», – сказано у заяві.

Також в заяві вказано, що етична комісія МОК вже ознайомлена з вищезазначеними матеріалами та поки що відповіді по порушеним питанням не надходило.

НОК повідомив, що наразі не може виключити Бубку з організації, тому що він все ще є членом Міжнародного олімпійського комітету. 

  • Родинна компанія Бубки під час повномасштабної війни офіційно зареєструвалася на росії та почала співпрацювати з окупантами. Після виходу розслідування Bihus Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження.
  • Бубка досі не прокоментував знайдені журналістами документи. Російські компанії, де він значиться співзасновником, співпрацюють з окупантами.
X