Бубка продовжує пробивати дно: компанії олімпійського чемпіона уклали нові контракти з окупантами

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
2122
0 голосів
Бубка продовжує пробивати дно: компанії олімпійського чемпіона уклали нові контракти з окупантами
Сергій Бубка. Фото: Google
Сергій Бубка попри відкрите влітку кримінальне провадження за підозрою у пособництві державі-агресору продовжує володіти російськими компаніями та укладати нові контракти з окупантами.

Родинна компанія Сергія Бубки під час повномасштабної війни росії проти України офіційно зареєструвалася на росії та почала офіційно співпрацювати з окупантами. Після виходу сюжету про це на Bihus Info Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження.

Сам Бубка жодним чином не прокоментував знайдені журналістами документи. Натомість російські компанії, де він значиться співзасновником, продовжили співпрацювати з окупантами.

3 липня  «Спортивный клуб Сергея Бубки» з так званим медичним відділом так званого міністерства внутрішніх справ так званої «днр» підписали контракт на 2 250 рублів. За ці гроші фірма має поставити окупантам гумові кліше для печатки.

27 липня «Фірма Монблан» (також компанія Сергія Бубки) уклала угоду ще на 73 тисячі рублів. За ці гроші компанія продає пальне так званому казначейству так званої «днр».

Більше того, в російських реєстрах світиться російський податковий номер Сергія Бубки.

X