Терлюга здобула першу в кар'єрі медаль чемпіонату світу: деталі успіху української каратистки

559
Анжеліка Терлюга. Фото: Google
Анжеліка Терлюга стала бронзовою призеркою чемпіонату світу з карате, що проходить у Будапешті. Суперниця з Ірану не вийшла на поєдинок через травму.

Третю медаль чемпіонату світу з карате у столиці Угорщини принесла збірній України Анжеліка Терлюга.

Ставши бронзовою призеркою в індивідуальному куміте до 55 кг. вперше у кар’єрі зійшла на п’єдестал пошани світової першості.

Зазначимо, що Анжеліка зупинилася за крок від фіналу через технічну помилку з часом на табло та суперечливе суддівське рішення перезапустити вже завершений перемогою українки півфінал, який тільки таким чином змогла перевернути на свою Івет Горанова з Болгарії.

У поєдинку за третє місце Терлюга мала зустрітися з Фатіме Саадаті з Ірану. Але суперниця на татамі не вийшла, тож 31-річна українська спортсменка автоматично отримала бронзу.

• Анжеліка Терлюга – срібна медалістка Олімпіади-2020, триразова чемпіонка Європи, володарка золота Європейських ігор-2023.
  • Чемпіонат світу 2023 року з карате, який приймає Будапешт, завершиться 29 жовтня.