Чемпіонат світу з карате: Чоботар переміг росіянина Гаспаряна та здобув бронзову медаль

415
Валерій Чоботар. Фото: Google
Український каратист з Чернівців Валерій Чоботар здобув бронзу нагороду на чемпіонаті світу з карате. У вирішальній сутичці наш співвітчизник переміг представника країни-окупанта.

Бронзовий фінал у ваговії категорії до 84 кілограм завершився тріумфом українця Валерія Чоботаря, який переміг росіянина Едуарда Гаспаряна.

На шляху до бронзи 30-річний українець спочатку здолав алжирця Фалеха Мідуна, потім мінімально переміг американця Денніса Ново.

Розклад ЧС з карате. Субота, 28 жовтня:

Бронзові фінали: жіноче куміте (до 50 кг, до 55 кг, до 61 кг, до 68 кг, понад 68 кг).

Фінали: жіноче куміте (до 50 кг, до 55 кг, до 61 кг, до 68 кг, понад 68 кг), чоловіче куміте (до 60 кг, до 67 кг, до 75 кг, до 84 кг, понад 84 кг)

• У третьому колі кваліфікаційного турніру Чоботар виявився сильнішим за німця Янна Гаубольда, але потім поступився єгиптянину Юссефу Бадаві.
  • На чемпіонаті світу 2023 року з карате, який завершиться завтра, 29 жовтня, Україна представлена командою з 22 бійців.
  • Україна дотепер на рівні чемпіонату світу з карате здобула сім нагород: дві срібні медалі та п'ять бронзових.