Перуджа Плотницького стартувала із перемоги у Суперлізі: українець набрав три очки

466
Олег Плотницький. Фото: Перуджа
Перуджа капітана чоловічої збірної України з волейболу Олега Плотницького обіграла Фарміталію з Катанії (3:0) у першому турі італійської Суперліги.

Перуджа українця Олега Плотницького вдома обіграла Фарміталію із рахунком 3:0 у першому турі італійської волейбольної Суперліги.

Господарі здобули впевнені перемоги у перших двох партіях. У третій гості нав’язали суттєву конкуренцію, однак Перуджа змогла дотиснути суперника.

Наш волейболіст вийшов на майданчик у другому сеті, замінивши чемпіона Європи, відомого польського гравця Вільфредо Леона, та набрав три очки.

Цікаво, що перед початком матчу Плотницький отримав індивідуальний приз за підсумками минулого сезону.