Прометей здобув другу перемогу поспіль: турнірна таблиця чемпіонату України з волейболу

282
Гравці Прометея після перемоги над Буревісником. Фото: ВК Прометей
Напередодні, у неділю, 22 жовтня, в Чернівцях завершилися поєдинки першої частини стартового туру чемпіонату України з волейболу в чоловічій Суперлізі.

Чинні чемпіони України, волейболісти Прометея, розпочали нову кампанію з двох перемог. Напередодні підопічні Андрія Левченка в чотирьох сетах впевнено обіграли чернігівський Буревісник-ШВСМ.

Одразу чотири гравці Прометея за набраними очками «пробили» позначку у десять очок – Дмитро Янчук (17), Іван Кривобок (16), Дмитро Шаповал (13), Олександр Гладенко (12).

У складі Буревісника 12 очок набрав Ярослав Савків.

Чемпіонат України з волейболу. Сезон 2023-2024 років. Суперліга. Чоловіки

Чернівці. Перший тур. 22 жовтня

Буревісник-ШВСМ (Чернігів) – Прометей (Дніпро)

1:3 (25:23, 13:25, 14:25, 16:25)

Першу перемогу на вікенді здобули бронзові призери сезону 2022/2023 років гравці Юракадемії.

Найбільше у складі команди з Харкова постарався Віталій Сухінін – 11 очок, а у вінницькій команді найкращим був Михайло Якушенко – 17 очок.

Юракадемія (Харків) – ВК МХП-Ладижин-ШВСМ-Колос (Вінниця)

3:0 (30:28, 25:23, 25:20)

• Матчі першого туру будуть дограні у період з десятого по 12 листопада.
  • На тижні Прометей також зіграє у кваліфікації Ліги чемпіонів з 27 по 29 жовтня.
  • Епіцентр-Подоляни та Житичі-Полісся зіграють у попередньому раунді Кубку ЄКВ – 26 жовтня, перше та друге листопада.