Збірна України виграла юнацький чемпіонат світу з MMA: синьо-жовті завоювали неймовірні 24 медалі

366
Збірна України з MMA U-18. Фото: UF MMA
Збірна України зі змішаних бойових мистецтв виграла юнацький чемпіонат світу, який проходив у грецькому місті Александруполіс. Наші спортсмени сумарно виграли 24 нагороди.

Збірна України з MMA U-18 виграла чемпіонат світу, що проходив у місті Александруполіс (Греція).

Українську федерацію UF MMA у світовій першості GAMMA представляли 32 спортсмени у віці з 8 до 18 років.

З 24 завойованими нагородами в активі (десять золотих, дев’ять срібних та п’ять бронзових), наша синьо-жовті посіли перше загальнокомандне місце.

Призери ЧС U-18 від України

Золото:

• Софія Левковська, Євген Голендер, Анастасія Семака, Євгеній Русанюк, Іван Княхницький, Вероніка Кизь, Данило Чернецький, Андрій Мартин, Лілія Гугляк, Роман Бондарюк.

Срібло:

• Олександр Слюсарчук, Данило Сухорук, Іван-Маркіян Качур, Микита Ірчак, Олександра Кушнір, Варвара Огородник, Олександр Байрак, Богуслава Стасів, Марко Білінський.

Бронза:

• Сергій Богданов, Олександра Машура, Артем Краснобородько, Максим Шишканич, Дмитро Совенок.

Зазначимо, що українці обійшли в заліку команду з США, яка завоювала сумарно 20 нагород. Третє командне місце у спортсменів із Казахстану (17 медалей).