Збірна України стартувала з мінімальної поразки у Євролізі: деталі матчу з Нідерландами

324
Жіноча збірна України з пляжного футболу. Фото: Google
Жіноча збірна України з пляжного футболу сьогодні стартувала в Суперфіналі Євроліги-2023, що триватиме в італійському Альгеро до 24 вересня.

Підопічні Юрія Клименка у своєму першому поєдинку на престижному турнірі зустрілися зі збірною Нідерландів, що напередодні поступилася Португалії — 1:4. Відступати нашим суперницям вже не було куди, тож вони нав'язали українкам жорстку боротьбу.

У першому періоді забитих м'ячів глядачі не побачили. Другу ж 12-хвилинку наші співвітчизниці розпочали дуже потужно й на її початку отримали прово на пенальті, який чітко реалізувала Мирослава Випасняк. На 21-й хвилині Юлія Дехтяр чудовим ударом подвоїла нашу перевагу. Але на останній хвилині українки розлабилися і після стандартів отримали відразу два м'ячі у власні ворота – 2:2.

У заключному періоді підопічні Юрія Клименка пропустили з пенальті ще раз і прикро поступилися з рахунком 2:3, неймовірно ускладнивши собі завдання виходу у півфінал.

Євроліга-2023. Суперфінал. Жіночий турнір. Група С

Україна – Нідерланди – 2:3

Голи: Випасняк, 14 (пенальті), Дехтяр, 21 — Лот, 24, Бос 24, 32 (пенальті)

• Підопічні Юрія Клименка на груповому етапі турніру зіграють у групі С разом із командами Португалії та Нідерландів.
  • Завтра збірна України зустрінеться з Португалією. Початок зустрічі – о 17:45.
  • Три переможці із трьох груп і найкраща з команд, що посядуть другі місця, вийдуть до півфіналу змагань.