Розгром: збірна України провела матч із Сербією на Євро-2024 – турнірна таблиця групи перед грою з Фінляндією

33740
19 голосів
Гравці збірної України з волейболу U-20. Фото: CEV
У суботу, 31 серпня, чоловіча збірна України з волейболу U-20 поступилася одноліткам із Сербії (0:3) у рамках четвертого туру групового етапу чемпіонату Європи-2024.

Збірна України з волейболу U-20 програла команді Сербії (0:3) в четвертому турі Євро-2024.

В першому сеті синьо-жовті, попри поразку із рахунком 20:25, зуміли нав’язати хорошу боротьбу супернику. В другому Україна була максимально близькою до перемоги, однак буквально в останніх подачах поступилася – 23:25.

Психологічно українці знітилися і серби останній сет забрали вже контролюючи хід подій - 19:25.

Волейбол. Євро-2024 (U-20). Чоловіки. Врнячка Баня (Сербія). Груповий етап. Четвертий тур

Сербія U-20 Україна U-20 – 3:0 (25:20, 25:23, 25:19)

Вже у неділю українці обіграли Фінляндію – 3:0 (25:21, 26:24, 25:21).

Турнірна таблиця групи I

В наступному турі 3 вересня Україна зіграє проти Латвії. Зустріч розпочнеться о 13:00 за київським часом.