Терлюга виграла золоту медаль на турнірі з карате у Дубліні: українка здобула вже 16-те «золото» у кар'єрі

361
Анжеліка Терлюга, фото: Google
Українська каратистка Анжеліка Терлюга завоювала «золото» на етапі Прем’єр-ліги в Дубліні, Ірландія. Анастасія Степашко також стала бронзовим призером етапу.

Анжеліка Терлюга виграла золоту медаль на етапі Прем’єр-ліги.

Терлюга стала чемпіонкою у жіночому куміте у ваговій категорії 55 кг. У фіналі вона перемогла японку Накамуру Шіорі.

Для Терлюги це вже 16-те «золото» на змаганнях такого рівня. У червні Анжеліка стала чемпіонкою Європейських ігор-2023 в карате.

Анастасія Степашко також стала бронзовим призером етапу Прем’єр-ліги з карате у Дубліні. Степашко у ваговій категорії 68+ кг у боротьбі за третє місце перемогла японку Юдзукі Саває. Для українки це сьома медаль Прем‘єр-ліги у кар'єрі.

• Раніше бронзовими призерами на турнірі стали Катерина Крива (до 50 кг) і Андрій Заплітний (до 75 кг).
  • Українці також здобули дві бронзові нагороди у заключний день особистих змагань на юніорському чемпіонаті Європи з дзюдо в нідерландській Гаазі.