Українські каратисти здобули дві медалі на турнірі у Дубліні: Крива та Заплітний заробили бронзові нагороди

420
Катерина Крива та Андрій Заплітний, фото: Google
Українські каратисти завоювали дві бронзові медалі на турнірі серії Прем'єр-ліги в ірландському Дубліні. Наші спортсмени здобули дві нагороди.

Українські каратисти здобули дві медалі на турнірі серії Прем'єр-ліги в ірландському Дубліні.

Бронзовими призерами стали Катерина Крива (до 50 кг) і Андрій Заплітний (до 75 кг).

В поєдинку за третє місце чинний чемпіон Європи та Європейських 22-річний ігор Заплітний здолав переможця попереднього етапу в японській Фукуоці італійця Лоренцо П'єтромарки (4:1).

31-річна Крива в поєдинку за третє місце здолала чемпіонку Азії Ій Тін Тсанг з Гонконгу (4:2).

• Раніше українці також здобули дві бронзові нагороди у заключний день особистих змагань на юніорському чемпіонаті Європи з дзюдо в нідерландській Гаазі.
  • Українець Ігор Цуркан виграв срібло на юніорському чемпіонаті Європи у ваговій категорії до 81 кг.