Українці виграли ще дві медалі на чемпіонаті Європи з дзюдо: юніори здобули бронзові нагороди

667
Юлія Курченко та Микола Грибик, фото: НОК
Українці здобули ще дві бронзові нагороди у заключний день особистих змагань на юніорському чемпіонаті Європи з дзюдо в нідерландській Гаазі.

Юлія Курченко другий рік поспіль заробила бронзову нагороду у ваговій категорії до 78 кг. 19-річна киянка на другій хвилині поєдинку здолала Єву Ронью Будденкотте з Німеччини.

Ще одну бронзу Україні приніс Микола Грибик у категорії понад 100 кг, перемігши у бійці за третє місце Канана Насібова з Азербайджану. Це перша медаль на змаганнях такого рівня для 20-річного дзюдоїста зі Львова.

• Раніше українець Ігор Цуркан здобув срібло на юніорському чемпіонаті Європи у ваговій категорії до 81 кг.
  • На чемпіонаті Європи 10 вересня відбудеться змішаний командний турнір, у якому виступатиме українська збірна.