Цуркан здобув срібло на чемпіонаті Європи з дзюдо: ідеальну статистику українця зіпсував спортсмен з Італії

1634
Ігор Цуркан. Фото: Федерація дзюдо України
Український 18-річний дзюдоїст Ігор Цуркан виборов срібну медаль у ваговій категорії до 81 кг на чемпіонаті Європи серед юніорів, що проходить у нідерландській Гаазі.

Українець Ігор Цуркан здобув срібло на юніорському чемпіонаті Європи з дзюдо у ваговій категорії до 81 кг.

18-річний одесит впевнено виграв усі чотири сутички на шляху до фіналу, не дозволивши жодному з суперників заробити бодай один бал. Зупинити нашого спортсмена зміг лише віцечемпіон Європи серед юніорів-2022 італієць Брайт Маддалоні Носа.

У суботу, 9 вересня, на татамі у Гаазі представлятимуть Іван Кутєнков, Олексій Болдирєв (обидва – до 90 кг), Карім Нурієв (до 100 кг), Микола Грибик (понад 100 кг), а також Анна Казакова та Юлія Курченко (обидві – до 78 кг).

Окрім особистої першості, на чемпіонаті Європи 10 вересня відбудеться змішаний командний турнір, у якому виступатиме українська збірна.