Віцечемпіона України забрали до ТЦК прямо з вокзалу: через добу він вже був на полігоні

Аватар Євген Чепур Євген Чепур
318
3 голоси
Віцечемпіона України забрали до ТЦК прямо з вокзалу: через добу він вже був на полігоні
Віталій Лисак. Фото: Google
Віталія Лисака, віцечемпіона України з мотоперегонів (спідвей), мобілізували працівники Мукачівського ТЦК на Закарпатті та оперативно відправили на військовий полігон.

В Україні продовжується війна, а разом з нею і мобілізація. На Закарпатті ТЦК активно працює та на вокзалі Мукачева забрала відомого мотогонщика Віталія Лисака.

Дружина спортсмена Олександра Торкунова заявила, що буде писати заяву про викрадення людини.

«Я розуміла, що телефон у нього відібрали просто. Потім мені передзвонили патрульні мукачівські, сказали, що так, він справді є в ТЦК, але ми не можемо туди потрапити. Я їм відповіла, що пишу заяву про викрадення. 

Вони послали туди СОГ. Тільки тоді слідча безпосередньо змогла зайти до Мукачівського ТЦК, вона його бачила і він також написав заяву‎».

Торкунова повідомила, що слідчій працівники ТЦК сказали, що Лисака відпустять додому і він буде проходити ВЛК за місцем проживання, але наступного дня його відправили на військовий полігон. 

«Представник ТЦК сказав на грудну камеру слідчій, що йому дадуть повістку і він далі комісію проходитиме за місцем проживання, тобто його відпустять додому. Чого не сталося і пізніше о 3 годині ночі він мені передзвонив, це минуло 18 годин, його не було на зв'язку він передзвонив і сказав, що вже в автобусі і його везуть на навчання‎», – сказала дружина Лисака у коментарі телеканалу ITV.

Джерело додає, що журналісти ITV зателефонували до Мукачівського ТЦК, але відповіді не отримали.