Неймовірний камбек з 0:3: збірна України відігралася у провальному матчі з литовцями на Євро-2024 з сокки

2993
4 голоси
Збірна України із сокки. Фото: International Socca Federation
Національна команда України стартувала на чемпіонаті Європи з сокки. Наша збірна розпочала турнір з нічийного матчу з литовцями, який завершився з рахунком 3:3.

Збірна України потрапила на першості Європи до групи Е, де суперниками наших хлопців стали національні команди Сербії, Франції, Албанії та Литви. Саме з останніми наші співвітчизники стартували на турнірі.

Литовці потужно розпочали гру та першими забили українцям аж три голи. Коли рахунок став 3:0, наша збірна почала свій шлях до камбеку.

Спочатку на 26-й хвилині Яблонько скоротив відставання від суперника. У другому таймі відзначився Хруль, а вирішальний гол за сім хвилин до фінального свистка забив Кодацький.

Фінальний свисток зафіксував нічию у поєдинку українців та литовців з рахунком 3:3.

Євро-2024, перший тур

Україна - Литва – 3:3

Голи України: Яблонько, 27, Хруль, 30, Кодацький, 33

У першому матчі ігрового дня також у нічию зіграли Франція та Албанія - 1:1. Наші хлопці та литовці завдяки результативнішому поєдинку ділять перше-друге місця в групі.

Група Е: турнірна таблиця

• 1. Литва - 1 очко (1 матч), 3:3 (різниця голів)
  • 1. Україна - 1 (1), 3:3
  • 3. Франція - 1 (1), 1:1
  • 3. Албанія - 1 (1), 1:1
  • 5. Сербія - 0 (0), 0:0

Нагадаємо, що до плей-оф виходять перші три команди в групі за підсумками чотирьох турів.

Раніше у нас виходив великий матеріал про сокку та інтерв’ю з голкіпером збірної України Ігорем Байдаком.