Білодід повернулася в Україну після тріумфу на чемпіонаті Європи з дзюдо: спортсменку яскраво зустріли – фото

1668
Дар’я Білодід. Фото: Google
У четвер, 25 квітня, Дар’я Білодід принесла збірній України з дзюдо першу медаль на чемпіонаті Європи, яка виявилася золотою. Зараз наша спортсменка повернулася додому.

У перший день чемпіонату Європи з дзюдо 23-річна Дар’я Білодід здобула золоту нагороду в категорії до 57 кілограмів. Наша співвітчизниця не стримувала емоцій від перемоги.

Переможниця повернулася додому, де її чекало безліч шикарних букетів квітів.

«Я вдома. Ще раз усім дякую за привітання‎», – написала у соціальних мережах спортсменка.

Відзначимо, що минулого року наша спортсменка пропускала Євро через травму.

• Ця нагорода стала вже четвертою для Білодід на чемпіонатах Європи – до цього були два «золота» та «срібло» у ваговій категорії до 48 кг.
  • Також для українки це перша медаль найвищої проби на змаганнях рівня чемпіонату світу та Європи після того, як у 2022-му році вона змінила вагову категорію.
  • У нинішньому сезоні наша співвітчизниця вже має одну нагороду. На турнірі Grand Slam у Баку вона посіла третє місце.