Білодід – чемпіонка Європи: відео неймовірних емоцій українки після здобуття «золота»

89
Дар’я Білодід. Фото: Google
Вчора, 25 квітня, Дар’я Білодід принесла збірній України з дзюдо першу медаль на чемпіонаті Європи, яка виявилася золотою. Наша спортсменка не стримувала емоцій після тріумфу.

У четвер, 25 квітня, в перший день чемпіонату Європи з дзюдо 23-річна Дар’я Білодід тріумфувала у категорії до 57 кілограмів.

На шляху до фіналу українка здолала чотирьох суперниць, а у фіналі була сильнішою за словенку Каю Кайзер.

Після перемоги українка не стримувала своїх емоцій та шалено раділа золотій нагороді.

▶️ Відео неймовірної радості Дар’і Білодід дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Відзначимо, що минулого року наша спортсменка пропускала Євро через травму.

• Ця нагорода стала вже четвертою для Білодід на чемпіонатах Європи – до цього були два «золота» та «срібло» у ваговій категорії до 48 кг.
  • Також для українки це перша медаль найвищої проби на змаганнях рівня чемпіонату світу та Європи після того, як у 2022-му році вона змінила вагову категорію.
  • У нинішньому сезоні наша співвітчизниця вже має одну нагороду. На турнірі Grand Slam у Баку вона посіла третє місце.
  • Чемпіонат Європи з дзюдо проходить з 25 по 27 квітня у столиці Хорватії, Загребі.