Українець втретє поспіль виграв «золото» на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики: Верняєв лише п’ятий

1479
Ілля Ковтун. Фото: Google
Вітчизняний спортсмен Ілля Ковтун став чемпіоном етапу Кубка світу зі спортивної гімнастики в азербайджанському Баку. Інший українець Олег Верняєв зайняв п’яте місце.

Скабничка України на Кубку світу зі спортивної гімнастики поповнилася «золотою» нагородою. Українець Ілля Ковтун вчергове тріумфував на своїх коронних паралельних брусах. Наш співвітчизник набрав за свій виступ однакову кількість балів із олімпійським чемпіоном Токіо у цьому виді, китайцем Цзоу (14,900), але отримав більше за виконання.

Замкнув топ-3 представник Колумбії Анхель Карамбаса (14,700).

Інший український гімнаст Олег Верняєв також змагався у цьому фіналі, але став лише п'ятим (14,566).

Відзначимо, що це вже третя поспіль золота медаль Ковтуна  на Кубку світу у сезоні.

Ілля також виступав у вільних вправах, де став восьмим (13,366). Не вдалося поборотися за нагороди і Ігорю Радівілову. Він так само посів восьму позицію на кільцях (13,166).

Раніше ми писали, що українські гімнасти Ковтун та Верняєв здобули нагороди на Кубку світу зі спортивної гімнастики у німецькому Котбусі.