Українка Кулинич виграла кінцевий етап італійської велогонки: драматична перемога не допомогла вибороти медаль

330
Ольга Кулинич. Фото: Управління спорту КОДА
Українська велогонщиця Ольга Кулинич виграла кінцевий, четвертий етап престижної італійської багатоденки Джиро делла Тоскана, однак не змогла зайняти призове місце.

Ольга Кулинич виграла кінцевий, четвертий етап італійської багатоденки Джиро делла Тоскана.

Українці вдалося всього на 6 секунд випередити нідерландку Фемке Геррітсе та італійку Алесію Віджилію, яка виграла підсумковий загальний залік.

На жаль, ця драматична перемога не допомогла Кулинич потрапити до трійки призерів змагання. Вона фінішувала в генеральній класифікації на 11-му місці у таблиці.

Ще дві українки, Наталя Сафронюк і Валерія Кононенко, посіли в загальному заліку 60-е та 64-е місця відповідно.

Також у перегонах брали участь наші Єлизавета Холод, Аліна Богдан, Тетяна Ященко та Юлія Бірюкова. Усім їм не вдалося дістатися фінішу.