Збірна України здобула третю перемогу на ЧС-2024: турнірне становище в групі перед останнім туром

27667
10 голосів
Збірна України U-18 з хокею. Фото: ФХУ
У четвер, 18 квітня, чоловіча збірна України з хокею U-18 обіграла одноліток із Угорщини (7:4) у четвертому турі чемпіонату світу в дивізіоні 1А.

Збірна України з хокею U-18 розгромила команду Угорщину (7:4) у четвертому турі чемпіонату світу в дивізіоні 1А.

Перший період зустрічі подарував лише одну шайбу – відзначився Денисенко.

Натомість у другому періоду українці відзначилися одразу чотирма голами. За команду Олександра Бобкіна відзначилися чотири різні хокеїсти: Ілля Шибінський та Данило Кураєв реалізували більшість, а Микита Боднар і Гавриїл Сімчук забили за рівних складів.

Зазначимо, що до кінця другого періоду угорці реалізували власну більшість та скоротили відставання до чотирьох шайб.

У третьому періоді Угорщина ще тричі забила у ворота українців, а Україна відповіла двома точними кидками Євтехова.

Хокей. Чемпіонат світу U-18. Фредеріксхавн (Данія). Дивізіон 1А. Четвертий тур

Угорщина U-18 – Україна U-18 – 4:7 (0:1, 1:4, 3:2)

Шайби: Ласкавий, 35:59, 50:07, Шмідт, 53:28, Лобенвейн, 55:35 – Денисенко, 05:00, Шибінський, 21:44 (більшість), Бондар, 22:56, Кураєв, 25:59 (більшість), Сімчук, 29:08, Євтехов, 47:10, 59:04

Вже у суботу Україна обіграла Австрію.

Турнірна таблиця

• Підвищення в класі за підсумками п'яти турів здобуде лише переможець групи, тому Україні варто сподіватися на поразку Німеччини у грі з Данією.