Сокіл оформив суперкамбек проти Київ Кепіталз: чемпіон України вирвався вперед у серії плей-оф

380
Радість гравців Сокола. Фото: ФХУ
Чинний чемпіон України київський Сокіл у столичному дербі в рамках 1/2 фіналу поточного чемпіонату на характері здолав Київ Кепіталз та повернув перевагу у серії (2:1).

Відповіли камбеком на камбек. Київський Сокіл, який у другому поєдинку 1/2 фіналу завалив третій період та програв Київ Кепіталз (2:3), повергнув боржок опонентам.

Гра видалася дуже бойовою і малорезультативною. За п’ять хвилин до сирени глядачі змогли насолодитися лише однією шайбою, яку, реалізувавши більшість, закинув один з лідерів Кепіталз Ярослав Панченко.

Однак, хлопці Олега Шафаренка зуміли мобілізуватися та не лише зрівняти рахунок в основний час, а й уникнути овертайму.

Героями «пернатих» стали наддосвідчений нападник Роман Благий, який реалізував більшість та Максим Разумов.

Хокей. Чемпіонат України. Плей-оф, 1/2 фіналу. Третій матч

Київ Кепіталз – Сокіл 1:2 (1:0, 0:0, 0:2)

Шайби:

• 1:0 – Панченко (Тищенко, Куцевич), більшість 16:19.
  • 1:1 – Благий (Бородай, Захаров) 55:00.
  • 1:2 – Разумов (Янішевський) 56:45

Рахунок у серії до чотирьох перемог 2:1 на користь чинного чемпіона України – київського Сокола.

• Четвертий матч між командами запланований на 8 березня.
  • Гра на льоду столичного Палацу Спорта має розпочатися о 18:00.