Неймовірний камбек у третьому періоді: чемпіони України програли другий матч плей-оф у київському дербі

2711
2 голоси
Боротьба за шайбу у матчі між Сокілом та Київ Кепіталз. Фото: ФХУ
У неділю, 3 березня, Київ Кепіталз обіграв Сокіл (3:2) у другому гостьовому матчі серії плей-оф 1/2 фіналу чемпіонату України. Гості зуміли здійснити камбек.

Київ Кепіталз здолав Сокіл (3:2) у другому гостьовому поєдинку у рамках серії плей-оф 1/2 фіналу першості України.

Діючі чемпіони відкрили рахунок у матчі у першому періоді силами Віктора Захарова. Київ Кепіталз відповів взяттям воріт від Ярослава Панченка.

В другому періоді Захаров оформив дубль у більшості та вдруге вивів свою команду вперед.

Однак у кінцевому періоді гості приголомшили суперника двома шайбами Панченка (асистували Сергій Черненко та Еету Моксунен) та Дениса Берднікса (асист Владислава Куцевича).

Хокей. Чемпіонат України. Плей-оф, 1/2 фіналу. Другий матч

Сокіл – Київ Кепіталз – 2:3

Шайби: Захаров, 10:01, 20:48 (більшість) – Панченко, 18:04, 43,30 (Черненко+Моксунен), Берднікс (Куцевич)

• Київ Кепіталз зрівняв рахунок за перемогами у серії – 1:1 (перший матч Сокіл виграв – 4:0);
  • Третій матч між командами запланований на 6 березня.