«Звернувся з проханням звільнити»: Красніков залишив Дніпро-1 і визначився з новим місцем роботи

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
786
0 голосів
«Звернувся з проханням звільнити»: Красніков залишив Дніпро-1 і визначився з новим місцем роботи
Євген Красніков. Фото: Google
Спортивний директор Дніпра-1 Євген Красніков розповів про те, що покидає свою посаду, а також поділився своїм майбутнім місцем роботи.

Євген Красніков заявив про те, що залишає свою посаду спортивного директора в Дніпрі-1:

«Після закінчення сезону я довго розмірковував над цим рішенням, але вважаю його абсолютно вірним, бо більшого, ніж я дав на сьогоднішній момент Дніпру-1, я дати не можу.

І тому звернувся до генерального директора Андрія Русола з проханням звільнити мене з посади спортивного директора.  Вважаю, що на сьогоднішній момент у клубі є достатньо фахівців, які зможуть підняти команду на якісно новий рівень.

Я дуже вдячний вболівальникам клубу, керівництву Дніпра-1, головному тренеру та усьому тренерському та адміністративному штабу, і особливо гравцям команди, які, на мій погляд, у минулому сезоні зробили неможливе. Бажаю дніпровському клубу великих перемог».

Спортивний директор Дніпра-1 розповів, де продовжить свою роботу:

«Найближчим часом я планую повернутися до роботи в Металісті», – заявив Красніков у коментарі працівнику «1+1 Media» Ігорю Циганику.

  • Євген Красніков був призначений на посаду спортивного директора Дніпра-1 у серпні 2022 року.
  • В минулому розіграші УПЛ дніпровський клуб зайняв друге місце.
  • У нинішньому сезоні Дніпро-1 вперше в своїй історії зіграв у Лізі чемпіонів, проте вилетів від грецького Панатінаїкоса у другому раунді кваліфікації із загальним рахунком 3:5.
X