«Зараз можна боротися і з Динамо, і з Шахтарем»: Циганик спрогнозував нового чемпіона у цьому сезоні УПЛ

Аватар Євген Чепур Євген Чепур
204
0 голосів
«Зараз можна боротися і з Динамо, і з Шахтарем»: Циганик спрогнозував нового чемпіона у цьому сезоні УПЛ
Ігор Циганик. Фото: Google
Відомий український футбольний журналіст Ігор Циганик поділився думками про переможця нинішнього чемпіонату України, яким стане не Динамо, та не Шахтар.

Ігор Циганик заявив, що раніше Динамо та Шахтар домінували у матчах вітчизняної першості, а зараз ніхто вже не боїться грати з нашими грандами.

Журналіст впевнений, що рівень футболу у нашій країні приближається до тієї прірви, яка була у 90-ті, і сила усіх команд вирівнюється.

«Одна трохи краща, одна трохи гірша, але загалом – всі однакові. І зараз всі однакові – поміняй футболки на гравцях і не впізнаєш, хто де. Рівень українських футболістів, які зараз повинні брати на себе відповідальність у Динамо і Шахтарі, не суттєво вищий за тих українців, які грають в інших командах».

Циганик впевнений, що цього сезону УПЛ не виграють ні кияни, ні донецький гранд.

«Я прогнозую, що у цьому сезоні ми вперше отримаємо нового чемпіона, абсолютно несподіваного. Але поки не розумію, хто б ним міг стати. Рух? Не думаю, команда поки молода, не факт, що вони стабільно пройдуть чемпіонат. 

СК Дніпро-1 все провалив... А так, в принципі, зараз можна боротися і з Динамо, і з Шахтарем», — сказав журналіст в ефірі «Циганик LIVE». 

  • Після чотирьох турів лідером УПЛ з десятьма очками є Рух. Далі йдуть Чорноморець та Колос.
  • Шахтар займає четверту позицію у турнірній таблиці чемпіонату України, а Динамо – сьому.
X