Шахтар змінив правила гри: чемпіони України провели матч з незвичним регламентом

496
Гравці Шахтаря. Фото: ФК Шахтар
У неділю, 28 січня, донецький Шахтар провів свій третій матч у рамках навчально-тренувального збору у Туреччині проти словенського Марибора (0:0).

Шахтар не зумів обіграти Марибор (0:0) у спарингу на зборі в Туреччині.

«Гірники» контролювали хід матчу, який був розділений на два тайми по 60 хвилин, однак так і не зуміли жодного разу вразити ворота суперника. Найнебезпечніші моменти протягом зустрічі створювали Віктор Цуканов, Іраклі Азаров та Егіналдо. На жаль – безрезультативно.

Склад Шахтаря на перший тайм: Різник, Конопля, Бондар, Матвієнко, Педріньйо, Криськів, Бондаренко, Судаков, Зубков, Кевін, Сікан.

Склад Шахтаря на другий тайм: Твардовський, Гочолеішвілі, Лемкін, Ракіцький, Азаров, Назарина, Очеретько, Цуканов, Швед, Невертон, Егіналду.

Шахтар – Марибор – 0:0

• Зазначимо, що у попередніх товариських матчах Шахтар долав Пюнік (2:0) та Лех (3:1);
  • Свій наступний контрольний поєдинок донеччани проведуть 3 лютого проти боснійського Вележа. Гра розпочнеться о 16:30 за київським часом;
  • Перша офіційна гра у підопічних Маріно Пушича у новому році запланована на 15 лютого. Шахтар вдома прийме Марсель у першому поєдинку стикових матчів Ліги Європи.