«Є люди, які взагалі не заслуговують»: як нардепи борються за відзнаку для першого тренера Довбика і Миколенка

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
244
0 голосів
«Є люди, які взагалі не заслуговують»: як нардепи борються за відзнаку для першого тренера Довбика і Миколенка
Віталій Миколенко та Артем Довбик. Фото: УАФ
Народний депутат Георгій Мазурашу розповів, як він із колегою борються за те, щоб перший тренер Артема Довбика та Віталія Миколенка – Олексій Блоха – нарешті отримав звання заслуженого працівника фізичної культури та спорту України.

Георгій Мазурашу розповів, що він отетерів від того, що тренер Олексій Блоха, який фиховав не одну сотню таланових гравців, зокрема і нападника іспанської Жирона Артема Довбика та захисника англійського Евертона Віталія Миколенка і досі не має жодних державних регалій.

«Дізнався від колеги, нардепа від Черкас Олега Арсенюка. Така людина, як дитячий тренер Блоха, заслуговує на почесне звання. Звання заслуженого працівника фізичної культури та спорту України є найвищим у сфері.

На жаль, є люди, які, м'яко кажучи, менше заслуговують або взагалі не заслуговують на такі звання. І, тим не менш, мають їх».

Мазурашу не став уточнювати, кого він має на увазі, натомість додав, що Олексій Блоха сам ніяких рухів для отримання звання заслуженого працівника фізичної культури та спорту не робить. Надто скромний, Та й вік вже не юнацький, щоб бігати кабінетами чиновників, оббиваючи пороги.

«Наразі йому 74 роки, коли я тільки починав цікавитися цим питанням у 2021 році, він ще працював у СДЮШОР. Мій колега Олег Арсенюк бачиться з ним та трохи підтримує його матеріально, неофіційно.

Але Олексій Янович з іншого покоління, йому складно приймати таку допомогу, підвищена пенсія для нього була б приємнішою», –  розповів Мазурашу в ексклюзивному інтерв’ю «Українському футболу».

  • Олексій Блоха тривалий час працював дитячим тренером в одній з СДЮШОР у місті Черкаси.