Дороговартісний новачок одразу дав результат: Шахтар провів перший матч у 2024 році

686
Кевін. Фото: ФК Шахтар
У понеділок, 22 січня, Шахтар провів свій перший товариський матч на навчально-тренувальних зборах у турецькій Антальї у 2024 році. «Гірники» обіграли Пюнік (2:0).

Донецький Шахтар здолав вірменський Пюнік (2:0) у спарингу в рамках збору у Туреччині.

Перший гол у матчі на 14-й хвилині забив Олександр Зубков. Він скористався передачею новачка Кевіна, який протягнув м’яч на фланзі та виконав простріл до штрафного майданчику суперника. Правому вінгеру залишилося лише зробити останній дотик та переправити круглого у сітку.

На 82-й хвилині зустрічі подвоїв перевагу Шахтаря Віктор Цуканов. Він пішов у високий пресинг на захисника суперника, коли Пюнік розігрував м’яч від своїх воріт, та зумів влучно пробити по воротах.

Шахтар – Пюнік – 2:0

Гол: Зубков, 14, Цуканов, 82

• Зазначимо, що наступний товариський матч Шахтар проведе 25 січня. У суперниках буде польський Лех. Старт поєдинку – о 13:00 за київським часом;
  • Шахтар сплатив за результативного дебютанта Кевіна 12+3 мільйонів євро Палмейрасу;
  • Перша офіційна гра у підопічних Маріно Пушича у новому році запланована на 15 лютого. Шахтар вдома прийме Марсель у першому поєдинку стикових матчів Ліги Європи.