«Знаходжуся в Осієку. Їм у Макдональдсі»: Гармаш відреагував на інформацію про розрив контракту з хорватським клубом

Андрій Піскун Андрій Піскун
4003
1 голос
«Знаходжуся в Осієку. Їм у Макдональдсі»: Гармаш відреагував на інформацію про розрив контракту з хорватським клубом
Денис Гармаш. Фото: Динамо
Атакувальний півзахисник Денис Гармаш ексклюзивно для сайту Sport-express.ua прокоментував інформацію, що припинив співпрацю з Осієком і знаходиться за крок від переходу в Металіст 1925.

За інформацією ТаТоТаке, Денис Гармаш залишив розташування Осієка. Українець не вписується в концепцію розвитку хорватського клубу. 

Як повідомляє джерело, Денис вирушить до Іспанії де приєднається до Металіста 1925, головним тренером якого нещодавно став Віктор Скрипник.

Сайт Sport-express.ua зв’язався з Гармашем, щоб він підтвердив або спростував дану інформацію. 

– Денисе, пишуть, що ви розірвали контракт з Осієком і маєте перейти в Металіст 1925. Хочемо взяти у вас коментар з цього приводу. Можете підтвердити або спростувати інформацію?

– Добрий вечір. Ні, я не розірвав контракт! Знаходжуся тут. У Макдональдсі їм зараз. Поки немає ясності!

***

Контракт Гармаша з Осієком чинний до 30 червня 2024 року. 33-річний хавбек перейшов в хорватський клуб із Динамо у вересні минулого року на правах вільного агента. За цей час Денис провів всього чотири гри у Хорватії, не відзначившись результативними діями.

Після 19-ти турів Осієк знаходиться на четвертому місці в чемпіонаті Хорватії, маючи в активі 27 очок. Відставання від лідируючого Хайдука складає 14 балів.