«Можемо тільки здогадуватися»: ексхавбек збірної України відреагував на резонансне кадрове рішення від Ротаня

249
Євген Коноплянка. Фото: Getty Images
Колишній півзахисник Динамо та національної збірної України Серій Ковалець прокоментував несподіване рішення Руслана Ротаня у березні 2023 року викликати до лав синьо-жовтих вінгера Євгена Коноплянку.

Ексхавбек Динамо та збірної України Серій Ковалець висловився про рішення на той момент в.о. головного тренера синьо-жовтих Руслана Ротаня викликати Євгена Коноплянку до лав команди на гостьову гру проти Англії (0:2) у дебюті відбору до Євро-2024.

Тоді 33-річний вінгер захищав кольори середняка першості Польщі Краковії та вже два роки не викликався до збірної. На думку експерта, це був більше психологічний хід від тренера.

«Виклик гравців – це прерогатива головного тренера та його штабу. Ми можемо тільки здогадуватися, чому Женя був у збірній. Можливо підтримка його по-людськи. Все-таки людина багато зіграла матчів збірної й цей момент міг дати поштовх його кар'єрі», – сказав Ковалець у програмі «Футбольний Формат».

• Нагадаємо, що у матчі проти Англії Коноплянка вийшов на заміну на 90-й хвилині вже за рахунку 0:2;
  • Після того, як збірну України у червні очолив Сергій Ребров, досвідчений вінгер більше не викликався до команди;
  • В цьому сезоні Коноплянка став гравцем ЧФР Клуж. Там він поки провів усього чотири гри;
  • Всього у період з 2010 року Коноплянка провів 87 матчів за збірну України, забив 21 гол та оформив 15 асистів;
  • Ковалець виступав за Динамо з 1990 по 1995 рр. (159 матчів,17 голів). Також у його активі десять поєдинків за головну команду країни у період з 1992 по 1994 рр.