Олександрія розгромила Металіст 1925 і вийшла із зони вильоту: в матчі була червона картка і дубль

352
Металіст 1925 – Олександрія. Фото: ФК Металіст 1925
Олександрія створила чимало нагод, щоб оформити перевагу в рахунку над Металістом 1925 раніше, але перший гол підопічним Руслана Ротаня вдалося провести лиш в середині другого тайму.

Передостанній матч 2023-го року в Українській Прем'єр-лізі відбувся на стадіоні «Лівий берег» у Києві між Металістом 1925 та Олександрією.

Попри домінування у матчі підопічних Ротаня, перший гол у поєдинку вони змогли провести лиш у середині другого тайму. Після вилучення захисника харків'ян Жичикова Олександрія закріпила своє лідерство та зусиллями Плакси провела ще один гол.

А за вісім хвилин після цього взяття воріт Родіону вдалося оформити дубль, який і фіналізував рахунок – 3:0 на користь Олександрії.

Футбол. УПЛ. 17-й тур

Металіст 1925 – Олександрія – 0:3

Голи: Скорко 64, Плакса 75, 83

Вилучення: Жичиков 71 (друга жовта картка)

• Олександрія даною перемогою вибралася з зони стикових матчів та тимчасово відправила туди Металіст 1925.
  • Команда Ротаня тепер 11, а харків'яни – 13, але становище колективу Олега Голодюка залежатиме від результату столичного дербі між Динамо та Оболонню.
  • Перші офіційні матчі команд у 2024 році припадуть на поєдинки з грандами українського футболу: Металіст 1925 прийматиме Динамо, а Олександрія зіграє вдома з Шахтарем.