Названо найкращого тренера Динамо після епохи Лобановського: Шахов обрав одне прізвище
Журналіст Андрій Шахов назвав Сергія Реброва найкращим головним тренером київського Динамо після Валерія Лобановського.
Відомий український журналіст, експерт, багаторічний заступник головного редактора журналу «Футбол» Андрій Шахов в подкасті «Футбольний Диван» сказав, хто є найкращим головним тренером Динамо після епохи легендарного Валерія Лобановського. Журналіст відповів коротко:
«Ребров».
- Сергій Ребров очолював Динамо з квітня 2014 року, змінивши на посаді Олега Блохіна спочатку як виконувач обов'язків до травня 2017 року: 137 матчів (94 перемоги, 20 нічиїх, 23 поразки).
- Під керівництвом Реброва біло-сині вперше за шість років повернули собі звання чемпіонів України, причому зробили це без жодної поразки в турнірі та з відривом від донеччан у 10 очок..
- Найголовнішим здобутком Реброва на міжнародній арені на чолі киян став сезон 2015/16. Тоді Динамо вперше за 17 років подолало груповий етап Ліги чемпіонів і вийшло до 1/8 фіналу.
- Фахівець покинув київський клуб, залишивши по собі вагому спадщину: два чемпіонства, два кубки та один Суперкубок України.