«Жорстка була ситуація»: Калиниченко – про сварку Блохіна з Суркісом після фіаско від іспанців на ЧС-2006
Максим Калиниченко в ексклюзивному інтерв'ю сайту Sport-express.ua розповів, що після поразки від Іспанії (0:4) у стартовому матчі чемпіонату світу-2006 збірну України міг залишити Олег Блохін.
«Каша після Іспанії почалася ще та. Олег Володимирович на емоціях збирався мало не валізи пакувати, посварився із Григорієм Суркісом: мовляв, якщо не влаштовує моя робота – я поїхав. А емоційність Блохіна знають всі, себе він точно любить більше, ніж інших. Тому він скипів, коли керівництво ФФУ почало йому пихати», – розповів Калиниченко.
Максим розповів, що поразка проти іспанців суттєво попсувала нерви представникам тренерського штабу збірної України, які розмовляли на підвищених тонах в готелі.
«Тренери в готелі жили на поверх вище прямо наді мною. Після гри було чудово чути, як вони там спілкувалися на дуже підвищених тонах. Жорстка була ситуація, такого провалу ніхто не очікував. Але у підсумку емоції спали і всі почали готуватися до Саудівської Аравії».
- Раніше ексзахисник збірної України Владислав Ващук розповів про своє вилучення в матчі з іспанцями, яке він вважає несправедливим.
- Після поразки від Іспанії національна команда обіграла Саудівську Аравію (4:0) та Туніс (1:0) і все ж вийшла в плейоф чемпіонату світу-2006, де за пенальті обіграла Швейцарію, а потім поступилася Італії (0:3).
- За був перший і єдиний мундіаль, куди поки що вдавалося вийти національній збірній нашої держави.