«‎Я його взагалі не чіпав!»: Ващук розкритикував рішення арбітра у матчі ЧС-2006, який закінчився розгромом

Аватар Владислав Власенко Владислав Власенко
30
1 голос
«‎Я його взагалі не чіпав!»: Ващук розкритикував рішення арбітра у матчі ЧС-2006, який закінчився розгромом
Владислав Ващук у матчі з Іспанією. Фото: Getty Images
Колишній захисник Динамо і збірної України Владислав Ващук висловився про свій матч з іспанцями на ЧС-2006, в якому він отримав червону картку.

Ексзахисник національної збірної України Владислав Ващук в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» пригадав, як отримав червону картку в матчі ЧС-2006 проти Іспанії (0:4), розкритикувавши суддю Массімо Бузакку.

«Перший дзвіночок для мене пролунав, коли аут мав бути наш, а суддя одразу показав в інший бік. Зрозумів, що суддівство буде специфічним. Щодо вилучення – я просто звик грати до останнього. Біг не по центру, а трохи з правого краю. Тимощук і Русол там ніби відвалилися, а я біг до кінця. Трохи смикав Торреса до штрафного майданчика, щоб збити йому темп», – розповів Ващук.

За його словами, червона картка була несправедливою, а суддя неправильно оцінив епізод, до того ж йому дістался в тому моменті від Фернандо Торреса.

«Коли так смикаєш, м'яч може далеко відскочити. Так і вийшло. Його розгойдало, і він просто завалився у штрафному. Суддя подумав, що я його збив, хоча у штрафному я його взагалі не чіпав! До того ж Торрес мені ще й шипами на ногу наступив».

  • Після поразки від іспанців збірна України обіграла Саудівську Аравію (4:0) та Туніс (1:0) і все ж вийшла в плейоф чемпіонату світу-2006, де за пенальті обіграла Швейцарію, а потім поступилася Італії (0:3).
  • За був перший і єдиний мундіаль, куди поки що вдавалося вийти національній збірній нашої держави.
Букмекери України
Реклама
GGbet
9.9
150000 грн
Ліцензія КРАІЛ № 78 від 23.08.2023
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри