ЛНЗ позбувся двох гравців: Пономарьов розпочав чистку складу перед дебютом у Лізі конференцій
У понеділок, 22 червня, черкаський ЛНЗ оголосив про завершення співпраці з двома українськими футболістами – В’ячеславом Танковським та Марком Подоляком.
Пресслужба ЛНЗ повідомила про відхід з команди В’ячеслава Танковського та Марка Подоляка.
- Зазначимо, що 30-річний центральний півзахисник Танковський виступав за ЛНЗ з січня 2025 року. У 33 матчах він забив два голи та віддав одну результативну передачу;
- 22-річний атакувальний півзахисник Подоляк став гравцем ЛНЗ у липні 2025 року. Він взяв участь в одному поєдинку команди Віталія Пономарьова;
- Напередодні у ЗМІ пролунала інформація, що Танковський разом з Іллею Путрею може перейти до Буковини (однак йшлося про оренду);
- Нагадаємо, що ЛНЗ у сезоні 2025/26 посів найвище у своїй історії друге місце в турнірній таблиці УПЛ, набравши 60 очок за 30 турів;
- Раніше генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк назвав річний бюджет свого клубу;
- 23 та 30 липня клуб з Черкас проведе матчі проти Гента в другому відбірковому раунді Ліги конференцій. Дебютує команда на європейській арені номінально вдома.