Алієв проти Мілевського: матч команд легенд Динамо завершився розгромом – хто переміг

638
Алієв і Мілевський. Колаж: Sport-express.ua
У середу, 23 жовтня, у медіалізі зіграли PROFAN, за який виступає Олександр Алієв, та IGNIS, яку у цій гру тренував інший колишній гравець Динамо Артем Мілевський. Гра завершилася з рахунком 4:1.

Поєдинок IGNIS – PROFAN не привернув би багато уваги з боку українських вболівальників, якби не протистояння колишніх друзів та зірок Динамо – Артема Мілевського та Олександра Алієва відповідно.

Перемогу з рахунком 4:1 здобула команда ексхавбека збірної України Олександра Алієва, а сам він віддав предгольову передачу у моменті з другим голом.

Відзначимо, що Алієв вийшов у старті, був замінений в середині другого тайму, але повернувся у гру на 59-й хвилині.

Медіаліга, п’ятий тур

IGNIS – PROFAN – 1:4

Голи: Авдиш, 60+4 (пен.) – Кордюк, 12, Мірошніков, 30, Алєксєєв, 53, 56

• Алієв провів за київське Динамо (2002-2010, 2011-2013): 134 поєдинки, 30 голів, 36 асистів.
  • У складі збірної України (2008-2012) хавбек провів 28 матчів, забив шість голів та оформив вісім результативних передач.
  • Мілевський забив 135 голів у 524 проведених за свої клуби матчів. У складі збірної України записав до свого активу вісім голів у 50-ти іграх.
  • У новому сезоні медіаліги України беруть участь шість команд.