Україна програла Англії і вперше поступилася у відборі Євро-2025: турнірна таблиця групи перед останнім матчем

7800
3 голоси
Гравці збірної України U-21, фото: Getty Images
У п’ятницю, 11 жовтня, збірна України з футболу U-21 програла одноліткам з Англії (1:2) у гостьовому матчі в рамках дев’ятого туру кваліфікації до Євро-2025.

Збірна України U-21 програла Англії (1:2) у поєдинку дев’ятого туру кваліфікації до чемпіонату Європи 2025 року.

🔥Відео голів🔥

Перший тайм проходив із суттєвою територіальною та ігровою перевагою господарів. Синьо-жовтим важко давався навіть вихід зі своєї половини поля.

Періодично неприємно помилявся Олег Очеретько. Особливо небезпечною вийшла його обрізка на початку другого тайму, коли Руслану Нещерету довелося рятувати після виходу віч-на-віч.

В другому таймі збірна України почала відповідати власними моментами, що вилилося у результат. На 71-й хвилині після подачі Очеретька із кутового ворота Англії влучним ударом головою вразив Тарас Михавко.

Втриматися нашій команді до кінця зустрічі, на жаль, не вдалося, і вона двічі пропустила під завісу від Джеймса Макеті, який і приніс англійцям перемогу. Це перша поразка України у відборі.

Футбол. Кваліфікація Євро-2025. Арена «Vitality Stadium» (Борнмут, Англія). Дев’ятий тур

Англія U-21 – Україна – 2:1 U-21

Гол: Макеті, 88, 90+2 – Михавко 71