Перестрілка з камбеком і пенальті: збірна України U-21 виграла у Сербії у відборі Євро-2025 – турнірна таблиця

9392
8 голосів
Збірна України U-21, фото: УАФ
У п’ятницю, 6 вересня, збірна України U-21 здобула вольову перемогу над однолітками із Сербії (2:1) у рамках сьомого туру групового етапу кваліфікації Євро-2025.

Збірна України U-21 у номінально домашньому поєдинку у Ризі обіграла команду Сербії (2:1) в сьомому турі відбору до Євро-2025.

🔥Відео голів🔥

Команда Унаї Мельгоси пропустила першою вже на сьомій хвилині від Самеда Баздара після подачі із кутового.

Відігралися синьо-жовті на 34-й хвилині силами Назара Волошина, який після довгої вертикальної передачі від Арсенія Батагова ударом в один дотик вразив ворота суперника з лінії штрафного майданчика.

Переможний гол Україна провела на 57-й хвилині завдяки пенальті, що яскравим ударом «паненкою» реалізував Єгор Ярмолюк.

Футбол. Євро-2025 U-21. Кваліфікація. Рига (Латвія). Стадіон «LNK Sporta Parks». Сьомий тур

Україна U-21 – Сербія U-21 – 2:1

Голи: Волошин, 34, Ярмолюк, 57 (пен.) – Баздар, 7

Турнірна таблиця в групі F

У наступному турі 10 вересня підопічні Мельгоси в гостях зіграють проти Північної Ірландії. Матч стартує о 21:45 за Києвом.