Ярмоленко приніс перемогу Динамо у матчі з ЛНЗ: дебют Рубчинського, пенальті та скасований гол

1404
Динамо – ЛНЗ. Фото: Google
У неділю, 1 вересня, відбувся матч п’ятого туру Української Прем'єр-ліги між київським Динамо та черкаським ЛНЗ. Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь команди Олександра Шовковського.
  • Динамо і ЛНЗ провели між собою в рамках УПЛ два поєдинки - обидва у минулому сезоні.
  • У матчі першого кола в Черкасах із рахунком 4:2 перемогли кияни. А ось зустріч другої частини чемпіонату, яка відбулася в столиці у квітні цього року, принесла нічию 1:1.
  • Владислав Ванат зіграв сотий матч у своїй професійній кар’єрі.
  • Владислав Рубчинський офіційно дебютував за киян.

Зустріч з черкасцями стала першою домашньою грою команди Олександра Шовковського у поточному розіграші чемпіонату України.

Столичний гранд очікувано з перших хвилин гри взяв м’яч під свій контроль, але гостям вдавалося надійно відігравати в обороні перші 19 хвилин зустрічі. Потім за фол на Ванаті було призначено пенальті, яке реалізував Андрій Ярмоленко.

▶️ Відео голу матчу Динамо – ЛНЗ дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Через кілька хвилин результативним ударом відзначився Ванат, але арбітр скасував взяття воріт через офсайд.

Друга половина зустрічі мало чим відрізнялася від першої – Динамо атакувало та контролювало м’яч, а черкаський колектив намагався не пропустити вдруге. У підсумку матч завершився мінімальним тріумфом киян.

УПЛ, п’ятий тур

Динамо – ЛНЗ – 1:0

Голи: Ярмоленко, 23 (пен.)

• У наступному турі Динамо зіграє проти Зорі. Гру заплановано на 14 вересня. ЛНЗ того ж дня зіграє проти Колоса.
  • Після трьох зіграних поєдинків в УПЛ Динамо має в активі дев’ять очок і займає четверте місце у турнірній таблиці. Стільки ж пунктів в активі має ЛНЗ, але черкасці посідають п’яту сходинку.