Розгром з рахунком 10:0: матч Динамо і ЛНЗ завершився з непристойним рахунком і відбитим пенальті Суркіса

129536
61 голосів
Гравці юнацьких команд Динамо та ЛНЗ. Фото: ФК Динамо (Київ)
У суботу, 31 серпня, київське Динамо вдома з непристойним рахунком обіграло черкаський ЛНЗ (10:0) в рамках п’ятого туру чемпіонату України серед команд U-19.

Динамо розтрощило ЛНЗ (10:0) у п’ятому турі чемпіонату України U-19.

Біло-сині фактично вирішили результат поєдинку вже в першому таймі, забивши у ворота суперника сім «сухих» голів. В другому таймі господарі ще тричі розписалися у воротах ЛНЗ.

У компенсований арбітром час гості отримали шанс на «гол престижу» завдяки заробленому пенальті, однак удар відбив син експрезидента Динамо Григорія Суркіса – В’ячеслав.

Футбол. Чемпіонат України U-19. П’ятий тур

Динамо – ЛНЗ – 10:0

Голи: Герич, 6, 40, 65, Маткевич, 10, Пеікрішвілі, 24, 45+1, Саленко, 27, Осипенко 36, Лобко, 82, Кремчанін, 88

Незабитий пенальті: Велігорський, 90+1

• Динамо в чемпіонаті U-19 посідає друге місце, маючи 13 очок;
  • ЛНЗ йде останнім 16-м із нулем у графі набраних балів після чотирьох ігор і різницею голів 0:19.