Шахтар перевершив Динамо і не залишив каменя на камені від суперника: матч завершився з непристойним рахунком

Аватар Олександр Калінін Олександр Калінін
502
Гравці Шахтаря, фото: ФК Шахтар Донецьк
У неділю, 14 липня, Шахтар провів черговий товариський матч у Словенії в рамках підготовчих зборів до нового сезону. Чемпіони України розгромили Різеспор (5:0).

Шахтар з розгромним рахунком переміг Різеспор у контрольному поєдинку на зборах у Словенії

Склад Шахтаря на 1-й тайм: Твардовський, Вінісіус, Франьїч, Фарина, Педро Енріке, Степаненко, Назарина, Педріньйо, Швед, Невертон, Егіналду.

Склад Шахтаря на 2-й тайм: Різник, Конопля, Бондар, Матвієнко, Азаров, Судаков, Бондаренко, Марлон, Зубков, Кевін, Траоре.

Рахунок у матчі відкрив Єгор Назарина. Другий м’яч забив Вінісіус Тобіас. Вже у другому таймі розгромним рахунок зробив Кевін, Микола Матвієнко відзначився передостаннім голом, а крапку на табло поставив Антон Глущенко, який реалізував пенальті.

🔥Відео красивого голу Матвієнка🔥

Товариський матч. Brdo Stadium, Предослє

Шахтар – Різеспор – 5:0

Голи: Назарина (11’), Тобіас (17’), Кевін (49’), Матвієнко (76’), Глущенко (84', пен.)

• Наступний спаринг «гірники» проведуть 17 липня проти Бешикташу.
  • Нагадаємо, що Динамо свій недільний товариський матч завершило розгромом Брондбю (4:0).