«Його зжерли і переварили такі, як Судаков»: журналіст застеріг Реброва, навівши приклад ван Леувена у Шахтарі

Аватар Євген Чепур Євген Чепур
4806
3 голоси
«Його зжерли і переварили такі, як Судаков»: журналіст застеріг Реброва, навівши приклад ван Леувена у Шахтарі
Сергій Ребров. Фото: Google
Відомий український футбольний журналіст Михайло Співаковський звернувся до головного тренера національної збірної України Сергія Реброва із застереженням.

Михайло Співаковський заявив, що Сергію Реброву потрібно налагодити дисципліну у збірній України та знайти баланс у спілкуванні з футболістами.

«Наших золотих хлопчиків потрібно дресирувати, засовувати їм голову в пащу. У матчі з Румунією Ребров сунув голову у пащу цим молодим тигрятам, але вони її відкусили, бо погано дресировані. 

І це знову про педагогічний баланс, тому що кожен тренер має з цим справу в солідній збірній, де в роздягальні сидять мільйонери. Кожен тренер повинен знайти баланс між дисципліною та стосунками в колективі». 

Журналіст навів у приклад колишнього головного тренера Шахтаря Патріка ван Леувена, який намагався запровадити у донецькому клубі жорстку дисципліну.

«Ми бачили, як цей баланс не спрацював у ван Леувена в Шахтарі. Я думаю, ван Леувен би не церемонився ані з Судаковим, ані з Мудриком, якщо б він грав при ньому в Шахтарі. 

Але де зараз Патрік? Його давно з’їли. Його зжерли і переварили такі, як Георгій Судаков», – сказав Співаковський в ефірі ТаТоТаке.

Нагадаємо, що збірна України зайняла останнє місце у групі на Євро-2024, набравши чотири очка, як і інші команди у квартеті, але маючи гірші додаткові показники. Синьо-жовті поступилися румунам (0:3), сдолали опір словаків (2:1) та зіграли внічию проти бельгійців (0:0).