Маркевич розпочав з яскравого тріумфу: Карпати одержали вольову перемогу з чотирма голами

1161
Мирон Маркевич. Фото: ФК Карпати (Львів)
У середу, 3 липня, Карпати провели перший контрольний поєдинок проти Минаю (3:1) у рамках підготовки до нового сезону на тренувальній базі у Бартатові.

Карпати Мирона Маркевича впевнено здолали Минай (3:1) у спарингу на літньому зборі.

Першими відзначилися гості. На 22-й хвилині Артур Ременяк скористався помилкою оборони Карпат та віддав пас на Єгора Гунічева, а той пробив у дотик з близької відстані та відкрив рахунок у матчі.

Вже на 24-й хвилині «леви» відігралися. Тарас Саків прямим ударом зі штрафного завдав прицільного пострілу в кут воріт.

Вдруге «леви» забили команді Желько Любеновича на 65-й хвилині. Артур Шах отримав передачу у штрафному майданчику і зміг проштовхнути мʼяч на Павла Полегенька, який потужно пробив у ближній кут.

На 70-й хвилині Орест Кузик виконав навіс з кутового, адресатом якого став Вадим Сидун. Гравець вдало спрацював на ближній стійці та головою переправив мʼяч у сітку воріт – 3:1.

Футбол. Товариський матч

Карпати – Минай – 3:1

Голи: Саків, 24, Полегенько, 65, Сидун, 70 – Гунічев, 22.

• Нагадаємо, що Карпати в минулому сезоні посіли друге місце у Першій лізі та напряму вийшли в УПЛ;
  • Минай став 15-м в УПЛ та опустився до нижчого дивізіону. При цьому «лиси» мають шанс повернутися до Прем’єр-ліги у випадку розформування Дніпра-1, який переживає фінансові складнощі;
  • Старт нового сезону Першої ліги запланований на 25 липня. УПЛ розпочнеться 3 серпня. Карпати мають зіграти проти Вереса в гостях.